Užij si španělštinu na maximum

Hola (ahoj), já jsem Aneta, ráda Tě poznávám. 

Miluju španělštinu, fascinuje mě Španělsko a s radostí se o své bohaté znalosti a zkušenosti lektorky, cestovatelky i nadšené studentky dělím s ostatními.
Ráda ukážu i Tobě, jak si můžeš studium španělštiny přirozeně upravit na míru tak, aby se stala nedílnou součástí Tvého života.

O autorce

Jsem obyčejná holka z Valašska, kterou ani nenapadlo, že by ji španělština mohla tak nadchnout – láska na první pohled to opravdu nebyla. 

Španělštinu jsem se začala učit jako povinný druhý cizí jazyk a jediný důvod, proč jsem si ji zvolila, byl ten, že mi všichni (co ji neuměli) říkali, že je jednoduchá…

O projektu

Snažím se vytvořit španělskou oázu se zajímavými články a digitálními studijními materiály pro dospělé studenty španělštiny.
Velmi důležitá je pro mě smysluplnost aktivit a opravdu praktické využití jazyka – a nemám tím na mysli jen cestování nebo na získávání informací. Takové osobní přeladění se do nejpozitivnějšího jazyka na světě je k nezaplacení, obzvlášť v dnešní době. Když jsem to dokázala já, není důvod, proč bys to neměl/a zvládnout taky.